Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı SelectUSA Zirvesi 2018

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan yazıda, ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı tarafından Amerika'da yatırımı destekleyen Select USA (https://www.selectusa.gov/welcome​) programı kapsamında, 2018 Select USA Yatırım Zirvesi için Amerika’ya Türk İş Adamlarından oluşan bir delegasyon düzenleneceği belirtilmiştir.

SelectUSA Programı ve Zirve ( SelectUSA Summit) hakkında verilen bilgiler şu şekildedir:

- Select USA Programı ABD'ye yatırım yapmanın avantajlarını ortaya koyarken Türk firmalara ücretsiz danışmanlık hizmetleri verir. ABD'de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut işlerini büyütmek isteyen iş sahiplerine, işyeri açma ve genişletme sürecinde lojistik prosedürü anlamalarına yardımcı olmaya amaçlar.

- ABD Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 2018 Select USA Yatırım Zirvesi 20-22 Haziran 2018 tarihinde ABD'nin Washington D.C. bölgesinde gerçekleşecektir. (https://www.selectusa.gov/selectusa-summit) Zirve'de, üst düzey iş dünyası ve hükümet liderleri son eğilimler hakkında görüşlerini sunarken, ABD’nin dört bir yanında bulunan yatırım fırsatları sergilenecektir. Zirve, iş geliştirmek isteyen yetkilileri bir araya getirerek kaynaklar ve teşvikler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır. Önceden programlanan birebir görüşmelerle yatırımcılara, ilgi oldukları eyaletler hakkında bilgi edinip yatırım projelerini eyalet kalkınma ajansı yetkilileriyle paylaşma ve daha fazla bilgi edinme imkanı sunacaktır

- Zirve'ye kayıt için : https://www.selectusasummit.us/apply/; Zirve programı hakkında detaylı bilgi için : https://www.selectusasummit.us/agenda-overview/

- Ayrıca 2018 SelectUSA Yatırım Zirvesi çerçevesinde farklı eyaletlerde yan etkinlikler düzenlenecek olup, bu etkinlikler hakkında daha fazla bilgiye https://connect.eventtia.com/en/dmz/selectusaspinoff/website site linkinden ulaşılabilir.

Bilgilerinize Sunarız.

Saygılarımızla,

18-05-2018 Tarihinde yayınlandı.182 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr