Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Yönetim Kurulu Başkanımız NAİL ÇİLER, "14 MART TIP BAYRAMI"nı Kutladı

İlk cerrah yetiştirilen okulun açıldığı tarih olan ve aynı zamanda Türkiye'de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Mart’ı “TIP BAYRAMI” olarak kutlamamız, sağlık çalışanlarının değerinin hatırlanması ve çalışma koşullarına farkındalık yaratılması için önemlidir.

         GEBZE TİCARET ODASI olarak, sosyal sorumluluk projelerimiz dahilinde sağlık alanında da üyelerimize, bölgemize katkı sağlamaya yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla bölgemizde ihtiyaç duyulan farklı noktalarda açtığımız 5 adet “112 Acil Servis İstasyonu”nu bölgemizin hizmetine sunduk. Sanayisi ile ön planda olan bölgemizi özellikle sağlık turizminde tanıtmak; bölgemizin, bacasız sanayi olarak nitelendirilen “turizm” alanında gelişmesini sağlamak amaçlarıyla da etkin faaliyetler yürütmekteyiz.

         Bu düşüncelerle; “14 MART TIP BAYRAMI”nda özveriyle mesleklerini yapan tüm sağlık hizmetleri çalışanlarının bu özel gününü kutlar, çalışmalarıyla Dünya sağlık tarihinde iz bırakan tüm doktorlarımızın başarılarının devamını dilerim.

13-03-2018 Tarihinde yayinlandi.414 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr