Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Yönetim Kurulu Başkanımız NAİL ÇİLER, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı' nı Kutladı

Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110. Yıldönümünde, kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten tüm basın mensuplarımızın, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, basınımızın demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biri olduğunu dile getiririm.

Yazılı, işitsel ve görsel basın kuruluşları, içinde bulunduğumuz iletişim çağında tüm dünyadaki gelişmeler hakkında toplumumuzu bilgilendirmenin yanında haber alma ve yayma özgürlüğünün de en etkili aracı olmakla beraber vatandaşımız ile devletimiz arasındaki iletişimin sağlanmasında en etkin rolü üstlenmektedirler.

Basın organlarımızın önemi, 2. Yıldönümünü geride bıraktığımız, demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize karşı gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimi sürecinde de açıkça anlaşılmış, bu dönemde basın mensuplarımızı, Vatanımızın bütünlüğünü koruyucu bir birliktelikle her türlü takdiri hak etmişlerdir.

Tarafsız yayın anlayışı ve büyük özveriyle görevlerini yapan, Gebze Ticaret Odası olarak yürüttüğümüz her faaliyette bizlerden desteklerini esirgemeyen ve mesai kavramı gözetmeden çalışan tüm basın mensuplarımıza başarılar diler, saygılarımı sunarım.

23-07-2018 Tarihinde yayinlandi.668 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr