Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Başkanımız Nail Çiler in 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının Başlaması ve İlköğretim Haftası Mesajı

Geleceğimizin umudu olan öğrencilerimizin 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı başlangıcı ile okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir dönemi bizler de tatlı bir heyecan ve mutluluk ile karşılıyoruz.

 

Eğitim; okuyan, araştıran, geleceğe dair hedefleri olan nesillere ulaşmanın tek yoludur.  Yaşanabilir bir dünyanın, modern bir ülkenin inşasında hiç kuşkusuz büyük önem taşıyan okullarımız; çocuklarımızı, gençlerimizi hayata hazırlayan; aynı zamanda onların toplumumuza faydalı birer birey olmaları için gerekli bilgi birikiminin sağlandığı güzide kurumlardır. Okullarımızda çocuklarımıza, gençlerimize rehberlik eden öğretmenlerimize ve eğitimin ilk başladığı  yer olan ailelerimizde ise velilerimize bu yoğun, yorucu ve büyük emek gerektiren süreçte elbette ki büyük sorumluluk düşmektedir.

 

Bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen öğrencilerimizin, onları eğiten öğretmenlerimizin, yenilikçi, araştırmacı, girişimci tüm eğitim camiamızın başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diler, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında bütün öğrencilerimizi sevgiyle kucaklarım.  

 

 

14-09-2018 Tarihinde yayinlandi.344 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr