Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Yönetim Kurulu Başkanımız Nail ÇİLER' in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Ağustos ayı, milletimizin köklü tarihinde kazandığı sayısız zaferlerin önemli bir bölümünü oluşturan "Zaferler Ayı"dır. Bu özel ay, 26 Ağustos 1071' de Sultan Alparslan komutasında kazanılan Malazgirt Zaferi ve bu zaferde milletimize işleyen inanç, azim ve kararlılık ruhunun uzun yıllar geçse dahi süren etkisiyle 26 Ağustos 1922' de başlayarak 30 Ağustos 1922'de Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde Büyük Taaruz' la taçlanan bir diriliş ayıdır.

 

Bağımsızlık mücadelesiyle, vatanımızın bütünlüğünü ne pahasına olursa olsun koruyan milletimiz, 26 Ağustos 1071'de Anadolu'nun kapılarını muhteşem mücadelesiyle bizlere açmış, 30 Ağustos 1922' de Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK komutasında ise bir daha açılmamak üzere kapatarak, Anadolu bizlerin olmuştur.

 

         30 Ağustos'ta kazandığımız zafer, birlik ve beraberliğimizin asla bozulamayacağını kanıtlamış, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü ispatlamış ve hiçbir dış gücün topraklarımızı bölemeyeceğini tüm dünyaya göstermiştir.

 

        Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 97.Yıldönümünü coşku ve gururla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, canları pahasına vatan topraklarını bizlere emanet eden aziz şehitlerimizi, bu uğurda her türlü fedakarlığı göstermiş olan gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün dediği gibi, “Türk milleti istiklalsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır...”

29-08-2019 Tarihinde yayinlandi.317 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr