Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Yönetim Kurulu Başkanımız Nail ÇİLER in 30 Agustos Zafer Bayramı Mesajı

              Milletimizin, “30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi (Büyük Taarruz) Zaferi” ile büyük bir kahramanlık destanı yazarak, esareti asla kabul etmeyeceğini dünyaya gösterişinin 95. yıldönümünü, birlik ve beraberlik içinde kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

 

             30 Ağustos 1922’de sınırlarımızı kuşatan işgal güçlerine karşı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki milletimiz, kazandığı Başkomutanlık Meydan Muharebesi’yle “bağımsızlığından”, “bayrağından” ve “vatanın bütünlüğünden” asla taviz vermeyeceğini dünyaya kanıtlamış, 26 Ağustos 2017 itibariyle 946. Yıldönümünü geride bıraktığımız 1071 Malazgirt Zaferi’yle Türklere açılan Anadolu’nun kapıları, Büyük Taaruz Zaferi ile düşmana tamamen kapatılmış, bu toprakların her zaman Türk’lere Vatan olacağı tüm işgalci güçlere ilan edilmiş ve ulusumuz, bağımsız yaşama yolunda içinde taşıdığı cesaret ve inançla diğer milletlere örnek olmuştur.

 

             Bağımsızlığına ve Vatanına sıkı sıkıya bağlı milletimiz, bugün de aynı bilinç ve sorumluluk duygusu ile hareket etmenin yanısıra tarihi ve kültürel birikimiyle “hazine” değerinde olan güzel ülkemizi, güçlü ekonomisiyle de çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırma hedefindedir.

 

             Büyük Zafer'in 95. Yılında, her övgüyü hak eden milletimizin “30 Ağustos Zafer Bayramı” nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere Kurtuluş Savaşı'mızın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

30-08-2017 Tarihinde yayinlandi.229 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr