Menü Close

Nail ÇİLER

Yönetim Kurulu Başkanı
GEBZE TİCARET ODASI

1959 yılında Malazgirt/Muş ta doğdu. Matematik öğretmenliğini bitirdikten sonra 1978–1979 öğretim yılında Gebze Lisesi´nde görevine başladı. 1983 yılında ise Gebze´nin ilk özel dershanesinde kurucu müdür olarak özel sektöre geçti ve ilerleyen dönemde Gebze’yi ilk kitap evi gençlik merkezi ile tanıştırdı.1993 yılında Gör-Tan Otomotiv adı altında Hyundai Bayiliğini açarak otomotiv sektörüne adım atarak, devamında Görkem Otomotiv ve Örnek Sigorta grup şirketleri ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

1994 yılında Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi oldu. 1999 yılında Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Seçildi. 2001 yılında Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi oldu. 2005 yılında Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçildi.2009 yılında Odamız Yönetim Kurulu Başkanlığı´ na seçildi.

Bu görevinin yanı sıra, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Kurulu Başkan Yardımcılığı, Batı Anadolu Lojistik Organizasyonlar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, Bilişim Vadisi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Gebze Teknik Eğitim ve Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği görevleri de devam etmektedir

Nail Çiler, evli ve iki çocuk babasıdır.