Menü Close

GTO'YA "BEŞ YILDIZLI HİZMET" BELGESİ

Oda ve Borsalar arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, Oda/Borsa Sisteminin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Oda/Borsa Sistemlerinin birbirine yakınlaşmanın sağlanması amacıyla 2005 yılından itibaren TOBB tarafından yürütülen  Akreditasyon Sistemine Odamız, 2005 yılında 2. Dönem Akredite Oda olarak dahil olmuştur.

Odamız gerçekleştirilen denetimleri de başarıyla sonuçlandırarak “A sınıfı Mükemmel Oda” statüsünde üyelerine yönelik hizmet ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Nail Çiler’in Başkan Yardımcısı olarak görev aldığı Akreditasyon Kurulu denetimlerini başarıyla geçerek; Avrupa Birliği standartlarında en üst seviye “A Sınıfı, Mükemmel Oda” statümüzü korumamızın, üyelerimize kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmetimizi tekrar tescillememizin gururuyla sertifikayı, TOBB Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Birlik Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan Odamız adına Meclis Başkanımız Oğuz Şerifalioğlu ve Meclis Üyemiz Özhan Aşkın Öztürk teslim aldılar.