Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
AIESEC - GEBZE TİCARET ODASI İŞBİRLİĞİ

  


AIESEC, Global Talent Programı ile firmaların kısa ve orta vadeli insan kaynağı ihtiyacına eşsiz potansiyele sahip yabancı genç yeteneklerle uygun maliyetli çözümler sunar.

  

Dünyanın dört bir yanındaki genç profesyoneller Global Talent ile elinizin altında!   

   Global Talent uluslararası şirketlere ve KOBİ'lere global ticaret arenasında rekabet avantajı sağlarken aynı zamanda ihtiyaç duydukları alanlarda dünyanın dört bir yanındaki genç profesyonellere erişmelerine yardımcı olur.

    AIESEC bu program ile firmaların sorunlarına çözüm bulma ve firmalara AR-GE, Satış & Pazarlama, Bilişim Teknolojileri, Eğitim alanlarında fayda sağlamayı hedeflemektedir

   
   
 

Satış & Pazarlama

AIESEC, bünyesinde bulundurmuş olduğu yabancı genç yeteneklerle giderek çeşitlilik kazanan küresel pazar hakkında daha net bilgilere sahip olmanızı ve bu pazarlarda daha aktif rol almanızı sağlayacak çözümler üretebilir. Bu sayede şirketiniz hem uluslararası alanda bir bakış açısına sahip kişi ile çalışma fırsatı yakalayabilir hem de dış pazarlarda daha aktif rol alabilirsiniz.

 

Mühendislik

Şimdi uluslararası üst düzey mühendislik yeteneklerine erişin.  Uluslararası yetkinlikte ve bakış açısına sahip bir mühendis bulmak her ne kadar zor olsa da, AIESEC’in sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağlayacağı farklı ülkelerden yabancı insan kaynağıyla firmanızın bu eksiğini doldurabilir ve bu yönde gelişim sağlayıp, beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

 Eğitim


 AIESEC firmanız için çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu yabancı dil yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olacak yabancı insan kaynağı sağlayabilir ve bu sayede çalışanlarınız küresel pazardaki tüm değişiklikleri daha yakından takip edebilir.

 

 IT


IT alanındaki en son trendleri takip ederek şirketinizi güncel tutun. AIESEC’in sağlayacağı yabancı insan kaynağı, kurumunuzun teknolojik yeteneklerini, web geliştirme, veri tabanı yönetimi ve yazılım geliştirme gibi farklı konularındaki yenilikçi fikirlerle geliştirebilir ve bununla beraber farklı ülkelerde kullanılan teknolojiler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

   

İLETİŞİM:

Tepecik Mahallesi Feridun Ozbay Caddesi Merkez İş Hanı Kat:3 İzmit / Kocaeli

Tel   : 0 (262) 331 84 21
Mail  : 
kocaeli@aiesec.org.tr

Web : 
aiesec.org.tr/

 
   

09-01-2015 Tarihinde yayınlandı.5209 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr