Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun

Emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle gayret gösteren milyonlarca çalışanımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

Alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bugün bizlere; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün  “Her fabrika bir kaledir” sözünden hareketle ekonominin en sağlam kaleleri fabrikalarımızın işlemesi, tarlada traktörlerin verimli bir şekilde çalışması ve işçilerimizin bulunduğu her çalışma ortamında onlara gereken değeri vermemizin büyük önem taşıdığını hatırlatmaktadır. Ülkemizde ilk kez resmi olarak 1923 yılında kutlanmaya başlayan ve 2008 yılında “Emek ve Dayanışma Günü” adını alan 1 Mayıs, helal kazancını elde etme arayışında olan işçilerimizin en özel günlerinden biridir.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük pay sahibi olan, içerisinde bulunduğumuz bu zor dönemde özveri ve gayretle çaba gösteren tüm çalışanlarımıza kuvvet ve kolaylık diliyor, emeğin kutsallığına olan saygımız ile işçi kardeşlerimize sevgilerimi sunuyorum.

 

Videomuzu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz 

 

https://www.facebook.com/gebzeto.org.tr/videos/552111672089435/

01-05-2020 Tarihinde yayinlandi.199 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr