Gebze Ticaret Odası
English
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Diğer Hizmetlerimiz » İndirimli Akaryakıt Çalışması

Odamız 2 yıldır uyguladığı indirimli elektrik kullanımına 2012 yılında akaryakıtını da ekledi. Odamız ile OPET Petrolcülük Anonim Şirketi arasında imzalanan protokol ile, tüm üyelerimiz indirimden yararlanabilecekler.

İmzalanan protokol ile faturası firma adına düzenlenen araçlar için taşıt tanıma sistemi dahilinde üyelerimize indirim uygulanacak. Bu indirimden yararlanmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki eklentiler kısmında bulunan formları doldurarak g.akpinar@gebzeto.org.tr mail adresine veya 0262 6466076 nolu faksa göndermeleri veya odamıza elden ulaştırmaları gerekmektedir.

OPET Otobil, şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, istasyonda nakit ödeme yapmadan, daha sonra toplu olarak faturalandırılan, 24 saat kontrol imkanı veren ve dolum bilgilerini elektronik ortamda müşteriye ulaştırarak yakıt almayı  sağlayan  bir sistemdir.

Sistemin işleyişi ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgi 0 262 646 60 77 (Dahili 1306) numaralı telefondan ya da g.akpinar@gebzeto.org.tr elektronik posta adresinden öğrenilebilir.

Eklentiler
Opet Bilgilendirme Yazısı 


OPET MÜŞTERİ BAŞVURU FORMU

ARAÇ KAYIT BİLGİ FORMU

18-05-2012 Tarihinde yayynlandy.7623 kez izlendi.
« Geri
Odamız
Oda Organları
Bölgemiz
İletişim

Android

Mobil Site

Mobil Uygulama

RSS


Twitter
ISO
Tüm Bilgileriniz 6698 Sayılı KVKK gereğince korunmaktadır.
Web Sitesi, Tasarım, Yazılım - Gebze Ticaret Odası Bilgi İşlem Bölümü - Tel:0262 644 22 32 email:ouslu@gebzeto.org.tr