Menü Close

Batarya Teknolojileri Zirvesi

Bu yıl ilk defa zirve formatı ile düzenlenecek olan Batarya Teknolojileri Zirvesi, 22-23 Kasım 2023 tarihlerinde Bilişim Vadisi’nde gerçekleşecek.

Bu önemli etkinlik, sektörün uluslararası önde gelen isimlerini ve yaratıcı düşünce liderlerini bir araya getirerek son teknolojik gelişmeleri ve küresel perspektifleri paylaşmayı amaçlamaktadır. Uzman konuşmacıların kapsamlı sunumları ve sektör liderlerinin ileri görüşlü yaklaşımlarıyla, katılımcılar için unutulmaz bir deneyim sunacak.

Batarya Teknolojileri Zirvesi, ham madde işleme süreçlerinden hücre üretim tekniklerine, sıradışı batarya uygulamalarından sürdürülebilir atık yönetim stratejilerine, gelişmiş şarj sistemlerinden kapsamlı test ve sertifikasyon süreçlerine kadar geniş bir yelpazede konuları ele alacaktır.

Ayrıca, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi tarafından da desteklenen bu zirvede , TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sayın Mustafa Varank’ta açılış konuşmasını yapacaktır.

PİLDER yetkilileri tarafından bildirildiğine göre, kayıtlar yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu önemli sektör etkinliğini kaçırmamak için kaydınızı hemen tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi edinmek ve kayıt işlemlerinizi tamamlamak için lütfen Batarya Teknolojileri Zirvesi web sayfasını ziyaret ediniz:
https://www.battery-technologies-summit.com

Saygıçarımızla

Gebze Ticaret Odası